Karrier

Jelenleg 2 betöltendő pozícióra várjuk a jelentkezéseket! Futárszolgálatunk értékesítő és irodai értékesítő pozícióra várja a jelentkezéseket.

1, Sales Manager

Keresünk sales képességekkel munkatársat, aki:

  • felkutatja a futárszolgálat számár a potenciális megrendelőket vagy maga is rendelkezik ügyfélkörrel
  • értékesítésben tapasztalattal rendelkezik
  • értékesíti futárpostai szolgáltatásunkat (ajánlatadás, tárgyalás)
  • lendületes, jó csapattag és jó a kapcsolattartó képessége
  • jó ha rendelkezik saját autóval

Amit nyújtunk: bejelentett munkabér, költség térítés

Jelentkezés : fényképes önéletrajzzal info@mixpakk.hu e-mail címen

2, Sales Munkatárs

  • Telefonos megkeresések
  • Tárgyalási időpont egyeztetése
  • A Sales manager munkájának segítése
  • Szerződések írása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Adminisztratív feladatok

Amit nyújtunk: bejelentett fix díjazás, telefon, laptop

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal info@mixpakk.hu e-mail címen

Mixpakk Futárszolgálat

Módosítás dátuma: 2015.01.19.